Eckes-Granini Sverige

Kontakt foodservice

Välkommen att höra av dig till oss för att få svar på frågor om Eckes-Granini Foodservice sortiment, din utrustning eller om du behöver komma i kontakt med din säljare.

Klicka här för att komma till kontaktformuläret.

Kundtjänst

HEJ!

Det är vi som jobbar i kundtjänst. Någon av oss tar emot ditt samtal när du ringer till Eckes-Granini Sverige. Telefonnummer: 033-722 66 00

Niklas Johansson kontaktbild
Niklas Johansson

KAM
+ 46 70 212 99 99
niklas.johansson@eckes-granini.com

Norra Sverige samt Gotland

Anders Johansson kontaktbild
Anders Johansson

Säljare (Sjukskriven)
+ 46 70 452 56 59
anders.johansson@eckes-granini.com

Västra Sverige

Maria Grunditz kontaktbild
Maria Grunditz

Säljare
+46 (0)73 982 42 50
maria.grunditz@eckes-granini.com

Västra Sverige

Helena Swertén kontaktbild
Helena Swertén

Säljare
+ 46 73 506 05 12
Helena.Swerten@eckes-granini.com

Södra Sverige

Magnus Nilsson kontaktbild
Magnus Nilsson

Säljare
+46 (0)70-418 05 73
magnus.nilsson@eckes-granini.com

Norra Stockholm och Mellansverige

Jennifer Ström Soussi kontaktbild
Jennifer Ström Soussi

Säljare
+46 (0)73 664 75 96
jennifer.strom@eckes-granini.com

Södra Stockholm och Östra Sverige

Martin Zetterqvist kontaktbild
Martin Zetterqvist

KAM
+46 (0)730 87 30 32
martin.zetterqvist@eckes-granini.com

Säljkarta

Vill du att vi kontaktar dig?

Med anledning av dataskyddsförordningen vill vi informera att vi samlar in och behandlar personuppgifter du lämnar till oss i form av namn, adress, telefonnummer och e-postadress för att kunna hantera din kontaktförfrågan på bästa sätt. Uppgifterna kommer endast behandlas internt på Eckes-Granini för hantering av din kontaktförfrågan.
    Genom att skicka in ovan personuppgifter godkänner jag att Eckes-Granini Sverige AB behandlar mina uppgifter enligt följande villkor.