Eckes-Granini Sverige

Kontakt foodservice

Just nu har vi tekniska problem med våra formulär, kontakta oss istället på:

Telefon: 033-722 66 00

Mail: kundtjanst@eckes-granini.com

Välkommen att höra av dig till oss för att få svar på frågor om Eckes-Granini Foodservice sortiment, din utrustning eller om du behöver komma i kontakt med din säljare.

Klicka här för att komma till kontaktformuläret.

Klicka här för att komma till serviceanmälan

Kundtjänst

HEJ!

Det är vi som jobbar i kundtjänst. Någon av oss tar emot ditt samtal när du ringer till Eckes-Granini Sverige. Telefonnummer: 033-722 66 00

Våra telefontider är måndag-fredag 08:30-12:30.

Niklas Johansson kontaktbild
Niklas Johansson

KAM
+ 46 70 212 99 99
niklas.johansson@eckes-granini.com

Norra Sverige och Gotland

Anders Johansson kontaktbild
Anders Johansson

Säljare
+ 46 70 452 56 59
anders.johansson@eckes-granini.com

Västra Sverige, Nord

Maria Grunditz kontaktbild
Maria Grunditz

Säljare
+46 (0)73 982 42 50
maria.grunditz@eckes-granini.com

Västra Sverige, Syd

Helena Swertén kontaktbild
Helena Swertén

Säljare
+ 46 (0)73 506 05 12
Helena.Swerten@eckes-granini.com

Södra Sverige

Magnus Nilsson kontaktbild
Magnus Nilsson

Säljare
+46 (0)70 418 05 73
magnus.nilsson@eckes-granini.com

Norra Stockholm och Mellansverige

Usama Alnashi kontaktbild
Usama Alnashi

Säljare
+46 (0)73 664 75 96
usama.alnashi@eckes-granini.com

Södra Stockholm och Östra Sverige

Säljkarta

Vill du att vi kontaktar dig?

Med anledning av dataskyddsförordningen vill vi informera att vi samlar in och behandlar personuppgifter du lämnar till oss i form av namn, adress, telefonnummer och e-postadress för att kunna hantera din kontaktförfrågan på bästa sätt. Uppgifterna kommer endast behandlas internt på Eckes-Granini för hantering av din kontaktförfrågan.
  • Villkor

    Genom att skicka in ovan personuppgifter godkänner jag att Eckes-Granini Sverige AB behandlar mina uppgifter enligt följande villkor.